ROMÂNIA
JUDEŢUL TULCEA
PRIMARIA COMUNEI CHILIA_VECHE

strada Dunării Nr. 65 cod poştal 827050; tel: 0240 547301; fax: 0240 547384; e-mail: primaria_chilia_veche@yahoo.com

harta site: Comunicate >>> Anunţuri, licitaţii, manifestări

Anunţuri, licitaţii, manifestări Publicatii Casatorii
aici anunturi in arhiva >>>

Legea 17/2014 (Vânzare teren extravilan) - norme, acte necesare, publicaţii

Anunţuri vânzări terenuri

Registrul electronic pentru evidenţa ofertelor de vânzare a terenurilor agricole situate în extravilan

ANUNŢ colectiv pentru comunicarea prin publicitate - datorii contribuabili

|-Anunt_colectiv_datorii_mai_2019.pdf

p93-  portal admin, 07-05-2019

ANUNŢ colectiv pentru comunicarea prin publicitate - datorii contribuabili

|-anunt_colectiv_datorii.pdf

p94-  portal admin, 13-05-2019

ANUNŢ colectiv pentru comunicarea prin publicitate - datorii contribuabili (persoane fizice)

|-Anunt - datorii persoane fizice.pdf

p97-  portal admin, 05-06-2019

ANUNŢ - consultare publică - proiecte de hotărâri

In conformitate cu prevederile art.7 din Legea nr.52-2003 privind transparenta decizionala in administratia publica, republicata, cu modificarile si completarile ulterioare si ale Regulamentului de organizare si functionare al Consiliului Local al comunei Chilia Veche, Primarul Comunei Chilia Veche, judetul Tulcea, aduce la cunostinta publica faptul ca a initiat urmatoarele proiecte de hotarari:

fisiere disponibile:
  |-Proiect de Hotarare incheiere contract reprezentare in instanta revendicare sat Tatanir.pdf
  |-Proiect de Hotarare - mandat special AGA-ADI.pdf
  |-Proiect de Hotarare aprobarea accesului la drumuri publice a terenului extravilan T 101.pdf
  |-Anunt consultare publica Proiecte de hotarari februarie_2018.pdf
  |-Proiect de Hotarare aprobarea casarii unor mijloace fixe si a obiectelor de inventar apartinand patrimoniului.pdf
  |-Proiect de Hotarare avizare doc.atribuire delegare deseuri ADIIMD.pdf

p390-  portal admin, 15-02-2018

ANUNŢ - CONSULTARE PUBLICĂ

Consultare liste susţinători pentru Propunerea Legislativă a Cetăţenilor - Lege de Revizuire a Constituţiei României

|-Anunt consultare publica.pdf

p452-  portal admin, 30-08-2018

Anunţ - Consultare publică privind realizarea investiţiei ,,Infrastructura de agrement cu facilităţi de acostare în Comuna Chilia Veche-

|-Anunt si fisa proiect.pdf

p486-  portal admin, 11-01-2019

ANUNŢ pentru cetaţenii interesaţi în deschiderea procedurii succesoriale (dezbatere moştenire)

|-ANUNT privind dezbatere mostenire.pdf

p500-  portal admin, 26-02-2019

Solicitare aviz de gospodarire a apelor - aviz de amplasament, pentru realizarea investitiei ,,Infrastructura de agrement cu facilitati de acostare in Comuna Chilia Veche”

|-Informare - solicitare aviz.pdf

p509-  portal admin, 08-04-2019

ANUNŢ - Inițierea închirierii unor terenuri arabile

Comuna Chilia Veche, judeţul Tulcea anunță inițierea închirierii unor terenuri arabile libere din izlazul comunal și din proprietatea privată a comunei Chilia Veche, prin atribuire directă crescătorilor de animale

fisiere disponibile:
  |-ANUNT public - initiere inchiriere terenuri.pdf

p542-  portal admin, 24-05-2019

ANUNŢ - Consultare publică - Propunere Proiecte

ANUNŢ ORGANIZARE ŞEDINŢĂ PUBLICĂ PENTRU PROIECTUL “Infrastructură de agrement cu facilități de acostare în Comuna Chilia Veche”

|-Anunt consultare publica proiect - infrastructura - facilitati acostare.pdf

p543-  portal admin, 20-08-2018

ANUNŢ - licitație publică cu strigare pentru concesionare suprafeţe de teren

Licitația va avea loc în data de 26.06.2019, orele 1400. Termenul de depunere a ofertelor : 26.06.2019 orele 1200, la sediul Primăriei Comunei Chilia Veche. Persoanele interesate pot achiziţiona documentaţia de atribuire (caietul de sarcini) de la sediul Primăriei Chilia Veche, contra sumei de 50 lei -set. Relaţii suplimentare puteţi obţine la numărul de telefon 0240-547 301, fax 0240-547384 sau la Compartimentul Urbanism din cadrul Primăriei.

|-anunt_licitatie.pdf

p544-  portal admin, 05-06-2019

•  Primar   •  Strategii   •  Organizare   •  Hotarari   •  Anunturi   •  Formulare   •  Stare Civila   •  Servicii   •  Informatii Financiare   •  Contact   •  Pagina de Start  •