ROMÂNIA
JUDEŢUL TULCEA
PRIMARIA COMUNEI CHILIA_VECHE

strada Dunării Nr. 65 cod poştal 827050; tel: 0240 547301; fax: 0240 547384; e-mail: primaria_chilia_veche@yahoo.com

harta site: Comunicate >>> Anunţuri, licitaţii, manifestări

Anunţuri, licitaţii, manifestări Publicatii Casatorii
aici anunturi in arhiva >>>

Legea 17/2014 (Vânzare teren extravilan) - norme, acte necesare, publicaţii

Anunţuri vânzări terenuri

Registrul electronic pentru evidenţa ofertelor de vânzare a terenurilor agricole situate în extravilan

ANUNŢ - Invitam să participaţi prin depunerea de oferte la atribuirea prin achiziție directă a contractului de furnizare lemne foc. Codul CPV: 03410000-7 - Lemn

Oferta poate fi transmisă electronic pe adresa de e-mail: primaria_chilia_veche@yahoo.com sau prin fax la tel: 0240547384 până cel mai târziu la data de 31.10.2017, orele 16:00, ofertantul câștigător având obligația să prezinte originalul însoțit de celelalte documente din secțiunea - modele de formulare- ulterior la sediul Autorității Contractante: Primăria Comunei Chilia Veche, str. Dunării nr. 65, județul Tulcea, cod poștal 827050.

|-L_INVITATIE_PARTICIPARE_ACHIZITIE_DIRECTA_Lemne_foc.doc
  |-L_model_contract.doc
  |-L_MODELE_DE_FORMULARE.doc
  |-L_invitatie_de_participare.pdf
  |-Anunt SEAP.pdf

p104-  portal admin, 25-10-2017

ANUNŢ - achiziţie directă de servicii pentru investiţia -Reabilitare moară - muzeul tradiţiilor locale-.

Invitaţie de participare la Achiziţia directă de servicii Studiu de fezabilitate - faza D.A.L.I. pentru investiţia -Reabilitare moara - muzeul tradiţiilor locale-.

|-Formulare DALI.doc
  |-Model contract SF DALI.doc
  |-_Invitatie participare DALI.pdf
  |-Caiet de sarcini DALI.pdf

p105-  portal admin, 16-11-2017

Anunt - Locuinte ANL pentru tineri cu varste cuprinse intre: 18 si 35 de ani

Tinerii cu varste cuprinse intre: 18 si 35 de ani, pot depune cereri pentru repartizarea unei locuinte construite in com. Chilia Veche, prin programul ANL, la sediul Primariei Chilia Veche, strada Dunarii, nr. 65.

|-Anunt_locuinte_ANL.pdf

p264-  portal admin, 22-02-2017

ANUNT PREALABIL PRIVIND AFIŞAREA PUBLICĂ A DOCUMENTELOR TEHNICE ALE CADASTRULUI

Sectoare cadastrale: 13

|-anunt_prealabil.pdf

p325-  portal admin, 25-09-2017

Anunţ public - solicitării de emitere a acordului de mediu

Depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul -Construire Dispensar în comuna Chilia Veche-

|-Anunt solicitare_acord_de_mediu_construire_dispensar.pdf

p356-  portal admin, 27-10-2017

Anunţ public - solicitării de emitere a acordului de mediu

Depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul -Modernizare drumuri în comuna Chilia Veche-

|-Anunt solicitare_acord_de_mediu_modernizare_drumuri.pdf

p357-  portal admin, 27-10-2017

Primaria comunei Chilia Veche a iniţiat un proiect de hotărâre ce vizează stabilirea impozitelor si taxelor locale pentru anul 2018

Până la data de 27 noiembrie 2017 toţi cei interesaţi pot trimite în scris la sediul Primariei comunei Chilia Veche, persoanei responsabile pentru relatia cu societatea civila din cadrul Compartimentului Relatii cu publicul – propuneri, sugestii şi opinii cu valoare de recomandare în legătură cu acest proiect de hotarare.

|-Anunt.pdf
  |-proiect_de_hotarare_taxe_si_impozite_2018.pdf

p366-  portal admin, 21-11-2017

PLAN URBANISTIC ZONAL - staţie de bază pentru comunicaţii electronice